Free tips

31.5.2020

18:00 FK Pardubice vs Usti nad Labem1X

19:00 Paderborn vs Dortmund 2

21:15 Rijeka vs Osijek 1X

30.5.2020

14:00 Holstein Kiel vs Arminia Bielefeld X2

19:00 Plzen vs Mlada Boleslav 1

19:00 Din. Minsk vs Shakhtyor Soligors X2

29.5.2020

20:00 Silkeborg vs Nordsjaelland X2

21:30 Freiburg vs Bayer Leverkusen X2

21:45 Salzburg vs A. Lustenau 1

28.5.2020

17:00 Zhodino 2 vs Smolevichi 2 Over (2.5)

19:00 Usti nad Labem vs Brno Over (1.5)

20:00 Aarhus vs Randers FC 1X

27.5.2020

19:30 RB Leipzig vs Hertha Berlin 1

19:30 Hannover vs Karlsruher 1X

21:00 Sparta Prague vs Plzen Over (1.5)

26.5.2020

19:00 Jablonec vs Zlin 1

19:30 Dortmund vs Bayern Munich over (1.5)

21:30 Bayer Leverkusen- vs Wolfsburg Over (1.5)

25.5.2020

17:00 Dukla Praha VS Vysocina Jihlava +2.5

17:30 Ararat vs Banants 1/2

24.5.2020

15:00 Tulevik vs Levadia 2

16:30 Mainz vs RB Leipzig 2

17:00 BATE vs Dynamo Brest 1X

23.5.2020

14:00 Darmstadt vs St. Pauli 1X

16:30 B. Monchengladbach vs Bayer Leverkusen Over (1.5)

16:30 Wolfsburg vs Dortmund X2

22.5.2020

14:00 Isloch 2 vs Energetik-BGU 2 1

19:30 Heidenheim vs Wehen 1X

21:30 Hertha Berlin vs Union Berlin Over (1.5)

19.5.2020

13:00 Brest 2 vs BATE 2 12

16:00 Slovacko (Cze) vsTrinec (Cze) 1

16:30 Ahal vs Altyn Asyr 1x

18:00 Vysehrad (Cze) vs Pisek (Cze) 12

19:00 Kuressaare vs Kalju 2

19:00 Legion vs Levadia 2

19:30 Paide vsTulevik 1

00:00 Guadalupe vs Limon 1x

17.5.2020

14:00 Krumkachy vs Naftan 1x

14:30 Arminia Bielefeld vs VfL Osnabruck 1x

14:30 Greuther Furth vs Hamburger SV x2

14:30 St. Pauli vs Nurnberg x2

14:30 Wehen vs Stuttgart 2

15:00 Belshina vs Vitebsk x2

16:00 FC Slonim vs Smorgon x2

16:30 FC Koln vs Mainz 1x

17:00 Din. Minsk vs Isloch 1

17:00 B36 Torshavn vs AB Argir 1

17:00 IF Fuglafjordur vs HB Torshavn 1

17:00 Vikingur vs Skala Itrottarfelag 1

18:00 Sputnik vs FC Gomel 12

19:00 ion Berlin vs Bayern Munich 2

19:00 Streymur vs NSI Runavik 2

19:00 Rukh Brest vs Smolevichi 1x

16.5.2020

08:00 Sangju Sangmu vs Gangwon 12

10:30 Daegu vs Pohang 12

13:00 Busan vs Jeonbuk 2

14:00 Aue vs Sandhausen 1x

14:00 Bochum vs Heidenheim x2

14:00 Karlsruher vs Darmstadt x2

14:00 Regensburg-:-Holstein Kiel x2

15:00 Energetik-BGU vs Dynamo Brest 12

16:00 Orsha vs Mikashevichi 1x

16:30 Augsburg vs Wolfsburg x2

16:30 Dortmund vs Schalke 1

16:30 Dusseldorf vs Paderborn 1x

16:30 Hoffenheim vs Hertha Berlin 12

16:30 RB Leipzig vs Freiburg 1

17:00 Shakhtyor Soligorsk vs Slavia Mozyr 1

19:00 BATE vs Slutsk 1x

19:30 Eintracht Frankfurt vs B. Monchengladbach x2

15.5.2020

10:30 Hapoel Haifa vs Ironi S. Hadera 1x

11:30 Pardubice vs Chrudim 1

12:00 Karvina vs Banik Ostrava x2


13.30 BATE Borisov Reserve vs Slutsk Reserve 1

14:00 Energetik Bgu Minsk Reserve vs Dinamo Brest Reserve 12

14:00 Shakhtyor Soligorsk Reserve vs Slavia Mozyr Reserve 1 P-P

18:00 Torpedo Belaz Zhodino vs Gorodeya 12

6236total visits,3visits today