Free Tips

TODAY FIXED GAMES ( click here)

27/1/2020

15:30 Haras El Hodood – Aswan 1x

18:00 Masr Maqassah – Al Jaish Cairo 1x

19:00 PAOK – Volos Nps 1

20:00 Sivasspor – Rizespor 1

20:00 Coleraine – Cliftonville 1x

20:00 Yeni Malaty. – Trabzonspor x2

21:00 Lamia – Asteras Tripolis 1x

21:45 Guimaraes – Rio Ave 1x

22:00 Jong AZ – Almere City 12

22:00 Jong Psv – Excelsior x2

22:45 Le Havre – Troyes 1x

23:00 Bournemouth – Arsenal x2

23:00 Perugia – Livorno 1

24:00 Sporting – Maritimo 1

26/1/2020

13:30 Denizlispor – Antalyaspor 1x

14:00 Atl. Madrid – Leganes 1

14:15 Vitesse – Emmen 1

14:30 Inter – Cagliari 1

15:30 St Mirren – Aberdeen x2 ✅✅✅✅✅✅✅✅

16:00 Celta – Eibar 1x ✅✅✅✅✅✅✅✅

16:00 Goztepespor – Besiktas 1x ✅✅✅✅✅✅✅✅

16:00 Panionios – Atromitos x2✅✅✅✅✅✅✅✅

16:00 Xanthi – OFI Crete x2✅✅✅✅✅✅✅✅

16:00 Man. City – Fulham 1 ✅✅✅✅✅✅✅✅

16:30 Groningen – Ajax 2

16:30 Willem II – Zwolle 12

16:30 Baroka – Maritzburg Utd x2

16:30 Go Ahead Eagles – NAC Breda
1x✅✅✅✅✅✅✅✅

16:30 Cercle Brugge – Anderlecht 12✅✅✅✅✅✅✅✅

17:00 Parma – Udinese 1x ✅✅✅✅✅✅✅✅

17:00 Sampdoria – Sassuolo 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

17:00 Apollon L. – Ethnikos Achnas 1✅✅✅✅✅✅✅✅

17:00 Verona – Lecce 1✅✅✅✅✅✅✅✅

17:00 Lyon – Toulouse 1✅✅✅✅✅✅✅✅

17:30 Werder – Hoffenheim 12✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Getafe – Betis 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Omonia Nicosia – Anorthosis 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Belenenses – Portimonense 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Hearts – Rangers 2

18:00 Famalicao – Santa Clara 1

18:00 Tondela – Setubal 1x

18:00 Roma – Lazio x2 ✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Arab Contr’s – Tanta FC 1x ✅✅✅✅✅✅✅✅

18:15 Panaitolikos – Ari x2

18:45 PSV – Twente 1

19:00 Nantes – Bordeaux 1x

19:00 Nea Salamina – EN Paralimni 1

19:00 Konyaspor – Galatasaray 2✅✅✅✅✅✅✅✅

20:00 Tranmere – Man. Utd 2✅✅✅✅✅✅✅✅

20:00 Kortrijk – Club Brugge 2

20:00 Bayer Leverkusen – Dusseldorf 1✅✅✅✅✅✅✅✅

20:30 Sociedad – Mallorca 1✅✅✅✅✅✅✅✅

20:30 AEK – Olympiacos x2 ✅✅✅✅✅✅✅✅

20:30 Pacos Ferreira – Benfica 2✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 Antwerp – Zulte Waregem 1✅✅✅✅✅✅✅✅

22:45 Napoli – Juventus x2

23:00 Valladolid – Real Madrid 2 ✅✅✅✅✅✅✅✅

23:00 Lille – PSG 2✅✅✅✅✅✅✅✅

23:00 Aves – Boavista x2 ✅✅✅✅✅✅✅✅

23:00 Shrewsbury – Liverpool 2

25/1/2020

14:00 Kayserispor – Ankaragucu 1x✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

15:00 Espanyol – Athletic Bilbao x2 ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

15:45 Brentford – Leicester 12
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

16:00 Pafos – Olympiakos CYP 12

16:30 Golden Arrows – Kaizer Chie
fs x2✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

16:30 Stellenbosch – Polokwane City 1x ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

17:00 Spal – Bologna x2 ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

17:00Kasimpasa – Alanyaspor 2✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

17:30 E. Frankfurt – Leipzig 2

17:30 Freiburg – Paderborn 1x

17:30 Monchengladbach – Mainz 12✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

17:30 Union Berlin – Augsburg 1x✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

17:30 Wolfsburg – Hertha 1

18:00 Valencia – Barcelona x2

18:00 AEK Larnaca – AEL Limassol 1x✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Burnley – Norwich 1x

18:00 Coventry – Birmingham 1x ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Millwall – Sheffield Utd x2✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Newcastle – Oxford Utd 1

18:00 Portsmouth – Barnsley 1x ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Reading – Cardiff 1x✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Carrick Rang. – Warrenpoint 1

18:00 Crusaders – Ballymena Utd 1✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Dungannon – Institute 1x✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Linfield – Glenavon 1✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Celtic – Ross County 1✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Hamilton – Livingston x2✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Motherwell – Hibernian 1x ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 St.Johnstone – Kilmarnock 1x✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Southampton – Tottenham x2 ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

18:00 West Ham – West Bromwich 1x

19:00 Orlando Pirates – Amazulu 1✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

19:30 Marseille – Angers 1x ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

20:00 Fiorentina – Genoa 1

20:00 Doxa Katokopias – APOEL 2✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

20:00 Fenerbahce – Basaksehir 1x✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

20:00 Charleroi – Mechelen 1x✅ABD

20:30 Hull City – Chelsea 2✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

20:30 Larissa – Pao x2✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

20:30 Larne – Glentoran x2

20:30 Bayern M. – Schalke 1✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

20:30 Heerenveen – AZ Alkmaar 12✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

20:30 Alaves – Villarreal x2 ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

21:45 Heracles – Feyenoord 2✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

21:45 Waalwijk – Venlo 1x

22:00 Monaco – Strasbourg 1

22:00 Mouscron – St. Truidense 1x

22:00 Waasland-Beveren – Eupen 1x

22:00 Montpellier – Dijon 12✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 Reims – Metz 1x

22:00 Saint Etienne – Nimes 1x✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 Stade Brest – Amiens 1x✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

22:30 Gent – Genk 1✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

22:45 Torino – Atalanta x2 ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

22:45 Braga – Porto x2

22:45 Sparta – Fortuna Sittard 1

23:00 Sevilla – Granada 1✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

24/1/2020

16:30 Cape Town – Black Leopards 1x ✅✅✅✅✅✅✅✅

18:40 Supersport Utd – Chippa Utd 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

20:00 Genclerbirligi – Gaziantep Bld Spor 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 Auxerre – Sochaux 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 Caen – Ajaccio x2✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 Grenoble – Chambly 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 Lorient – Nancy 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 Orleans – Guingamp x2✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 Paris FC – Rodez Aveyron 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 Valenciennes – Le Mans 1✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 Utrecht – ADO Den Haag 1✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 Cambuur – Jong Utrecht 1✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 De Graafschap – Maastricht 1✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 Dordrecht – Eindhoven 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 Helmond – Den Bosch x2✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 NEC Nijmegen – Jong Ajax 12

22:00 Roda – Volendam 2✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 Telstar – Oss 1✅✅✅✅✅✅✅✅

22:00 Chateauroux – Niort 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

22:30 Standard – Oostende 1✅✅✅✅✅✅✅✅

22:30 Lokeren – Oud-Leuven x2✅✅✅✅✅✅✅✅

22:30 B. Dortmund – Cologne 1✅✅✅✅✅✅✅✅

22:45 Brescia – Milan x2✅✅✅✅✅✅✅✅

22:45 Nice – Rennes 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

23:00 Empoli – Chievo 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

23:00 Northampton – Derby 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

23:00 QPR – Sheffield Wed 1x

23:00 Osasuna – Levante 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

23:00 Cadiz – Santander 1✅✅✅✅✅✅✅✅

23/1/2020

23:00 Wolverhampton – Liverpool x2✅✅✅✅✅✅✅✅

21:00 Ebro – Leganes x2✅✅✅✅✅✅✅✅

21:00 Mirandes – Celta x2 ✅✅✅✅✅✅✅✅

23:00 Badajoz – Eibar 1x✅✅✅✅✅✅✅✅✅

20:30 Galatasaray – Caykur Rizespor 1✅✅✅✅✅✅✅✅

18:15 Asteras Tripolis – Panionios 1 ✅✅✅✅✅✅✅✅

20:00 Lamia – PAOK 2✅✅✅✅✅✅✅✅

20:30 Aris – Xanthi 1✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

22/1/2020

14:00 Kasimpasa – Alanyaspor 2

16:00 Larissa – Panaitolikos 1x✅✅✅✅✅✅✅

17:00 Goztepespor – Antalyaspor 12

17:00 Omonia Nicosia – Ermis Aradippo 1✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Doxa Katokopias – EN Paralimni 1x✅✅✅✅✅✅✅

18:15 OFI Crete – Olympiacos 2✅✅✅✅✅✅✅✅

18:15 Volos Nps – AEK x2✅✅✅✅✅✅✅✅

19:00 Karmiotissa – AEK Larnaca 2✅✅✅✅✅✅✅✅

20:00 Apollon Limassol – APOEL x2

20:30 Heracles – Vitesse x2✅✅✅✅✅✅✅✅

20:30 Pao – Atromitos 12✅✅✅✅✅✅✅✅

20:30 Besiktas – Erzurum 1

21:00 Elche – Athletic Bilbao x2✅✅✅✅✅✅✅✅

21:00 UD Ibiza – Barcelona 2✅✅✅✅✅✅✅✅

22:30 Leicester – West Ham 1✅✅✅✅✅✅✅✅

22:30 Tottenham – Norwich 1✅✅✅✅✅✅✅✅

22:45 Charlton – Fulham 2

22:45 N. Forest – Reading 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

22:45 Aberdeen – Motherwell 12✅✅✅✅✅✅✅✅

22:45 Hibernian – Hamilton 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

22:45 Kilmarnock – Celtic 2✅✅✅✅✅✅✅✅

22:45 Livingston – St.Johnstone 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

22:45 Rangers – St Mirren 1✅✅✅✅✅✅✅✅

22:45 Ross County – Hearts 12

22:45 Juventus – Roma 1✅✅✅✅✅✅✅✅

22:45 Ajax – Spakenburg 1✅✅✅✅✅✅✅✅

22:45 Heerenveen – Willem II 1x✅✅✅✅✅✅✅✅

22:45 Club Brugge – Zulte Waregem 1

22:45 Guimaraes – Porto x2✅✅✅✅✅✅✅✅

23:00 Badalona – Granada 2

23:00 Girona – Villarreal 12✅✅✅✅✅✅✅✅

23:00 Sociedad – Espanyol 1x ✅✅✅✅✅✅✅✅

23:00 Tenerife – Valladolid x2

23:00 UD Logrones – Valencia 2✅✅✅✅✅✅✅✅✅

23:00 Unionistas – Real Madrid 2✅✅✅✅✅✅✅✅

23:00 Reims – PSG 2✅✅✅✅✅✅✅✅

23:15 Man. Utd – Burnley 1

21/1/2020

14:00 Kirklarelispor – Basaksehir 2

15:30 Tanta FC – El Gouna x2

20:30 Oss – AZ Alkmaar 2

20:30 Pyramids – Misr Makasa 1x

20:30 Fenerbahce – Kayserispor 1

21:00 Real Zaragoza – Mallorca 1x

21:00 Recreativo – Osasuna 2

22:30 Aston Villa – Watford x2

22:30 Bournemouth – Brighton x2

22:30 Crystal Palace – Southampton
x2

22:30 Everton – Newcastle 1

22:30 Sheffield Utd – Man. City 2

22:45 Barnsley – Preston 1x

22:45 Alloa Athletic – Arbroath 12

22:45 Middlesbrough – Birmingham
1x

22:45 Napoli – Lazio x2

22:45 Eindhoven – Utrecht 2

22:45 Fortuna Sittard – Feyenoord 2

22:45 Braga – Sporting x2

23:00 Sevilla – Levante 1

23:10 Lyon – Lille 1x

23:15 Chelsea – Arsenal 12

20/1/2020

15:30 Aswan – Wadi Degla x2

18:00 Talaea El Gaish – Al Ittihad Al Sakandary x2

20:00 Rizespor – Genclerbirligi x1

20:30 Zamalek – Al Masry Club 1x

22:00 Jong Ajax – Dordrecht 1

22:00 Jong Utrecht – Roda 1x

22:45 Atalanta – Spal 1

22:55 St-Pryve St-H – Monaco 2

23:00 Cosenza – Crotone x2

23:00 West Bromwich – Stoke 1

19/1/2020

13:30 Antalyaspor – Goztepespor x2

14:00 Mallorca – Valencia x2

14:12 Venlo – PSV 2

14:30 Milan – Udinese 1x

16:00 Betis – Real Sociedad x2

16:00 Galatasaray – Denizlispor 1

16:00 Trabzonspor – Kasimpasa 1

16:30 Ajax – Sparta 1

16:30 Emmen – Heracles x2

16:30 Cercle Brugge – Antwerp 2

16:30 Den Bosch – Go Ahead Eagles x2

17:00 Bologna – Verona 1x

17:00 Brescia – Cagliari x2

17:00 Lecce – Inter 2

17:00 Burnley – Leicester x2

17:30 Hertha – Bayern M. 2

18:00 Villarreal – Espanyol 1

18:00 Pacos Ferreira – Gil Vicente x2

18:45 ADO Den Haag – Waalwijk 1x

19:00 Besiktas – Sivasspor 1x

19:15 Consolat Marseille – Rennes 2

19:15 Dijon – Nimes 1x

19:15 FC Rouen – Angers x2

19:15 Montpellier – Caen 1

19:30 Liverpool – Man. Utd 1

20:00 Genoa – Roma x2

20:00 Anderlecht – Club Brugge x2

20:00 Paderborn -Leverkusen 2

20:30 Athletic Bilbao – Celta 1x

20:30 Famalicao – Maritimo 1

22:00 Zulte Waregem – Genk 12

22:45 Juventus – Parma 1

22:55 Lorient – PSG 2

23:00 Barcelona – Granada 1

23:00 Rio Ave – Boavista 1

17/1/2020

20:00 Ankaragucu – Konyaspor X2

21:00 Stellenbosch – Baroka 1X

22:00 Oss – Cambuur 2

22:00 Excelsior – Telstar 1X

22:00 Almere City – De Graafschap X

22:00 Porto – Braga 1

22:30 Mechelen – Standard X2

22:45 Fulham – Middlesbrough 12

23:00 Frosinone – Pordenone X2

15/1/2020

16:00 Lamia – Trikala 1x

16:00 PAOK – OFI Crete 1

17:00 Fiorentina – Atalanta x2

17:00 AEL Limassol – Alki Oroklini 1

17:00 Pafos – Nea Salamina 12

18:00 Olympiakos CYP – Anorthosis 2

18:00 El Gouna – Zamalek x2

18:15 Pao – Giannina x2

18:15 Panionios – Panaitolikos 1x

20:00 Milan – Spal 1

20:00 Ermis Aradippou – Omonia Nicosia 2

20:00 Ethnikos Achnas – APOEL 2

20:30 Olympiacos – Kalamata 1

20:30 Al Ahly Cairo – Tanta FC 1

20:30 Bidvest Wits – Bloemfontein 1x

20:30 Orlando Pirates – Mamelodi Sundowns x2

21:00 Alcorcon – Numancia 1x

21:00 Huesca – Tenerife 1x

21:00 Amiens – Reims x2

21:00 Nimes – Rennes x2

22:00 Rayo Vallecano – Lugo 1

22:45 Carlisle – Cardiff x2

22:45 Monaco – PSG 2

22:45 Juventus – Udinese 1

22:45 Man. Utd – Wolverhampton x2

23:00 Cadiz – Mirandes 1x

23:00 Pacos Ferreira – Famalicao x2

14/1/2020

12:30 Karvina – Banik Ostrava 2/gg/+2.5

14:00 CD Aves U23 – Benfica U23 2/+2.5

14:00 Belenenses U23 – Marítimo U23 2/+2.5

14:30 Estoril Praia U23 – Sp. Braga U23 odd

16:00 Istanbul Basaksehir – Kirklarelispor 1/+2.5

16:20 Al Salmiyah – Yarmouk gg/+2.5

17:00 Napoli – Perugia 1/+2.5/gg

18:00 Feirense U23 – Sporting CP U23 2/+2.5/gg

18:00 Rio Ave U23 – Famalicao U23 1/+2.5/gg

19:00 Al Nasr – AL Qadsia 2/+2.5

20:00 Lazio – Cremonese 1/+2.5

20:30 Aris Thessaloniki FC – Xanthi +2.5

20:30 Kayserispor – Fenerbahce gg/+2.5

21:00 Porto – Varzim 1/+2.5

22:00 Malaga – Ponferradina +1.5

22:45 Shrewsbury – Bristol City 2/+2.5

22:45 Maidenhead – Halesowen Town 1/+2.5/gg

22:45 Inter Milan – Cagliari 1/+2.5

00:15 Benfica – Rio Ave FC 1/+2.5

13/1/2020

17:30 Oostende – St Gallen X2

21:15 Maccabi Tel-Aviv – Beitar Jerusalem 1X

22:00 Jong PSV Eindhoven – Jong Ajax Amsterdam 1

22:00 Jong AZ Alkmaar – FC Oss 12

22:45 Lorient – Caen 12

22:45 Parma – Lecce 1X

12/1/2020

14:00 Cacereno – Eibar 2

15:00 Cardiff – Swansea X2

16:30 Kaizer Chiefs – Cape Town City FC 1

17:00 Sampdoria – Brescia 1

17:45 Sweden – Kosovo 1X

18:00 Real Jaen – Levante 2

18:00 Merida UD – Celta Vigo 2

18:15 Lamia – Olympiakos 2

19:39 Aston Villa – Manchester City 2

20:30 Panathinaikos – Panionios 1X

23:00 Paris Saint-Germain – Monaco 1

23:00 Sporting Braga – Tondela 1X

11/1/2020

15:30 Crystal Palace – Arsenal x2✅✅✅✅✅✅

16:30 Highlands Park – Stellenbosch 1x

16:30 Baroka – Polokwane City x2

17:30 Connahs Quay – Barry Town 1x✅✅✅✅✅✅

17:30 Cefn Druids – Penybont 1

17:30 Carmarthen – Airbus UK 1x✅✅✅✅✅✅

18:00 Chelsea – Burnley 1✅✅✅✅✅✅

18:00 Everton – Brighton 1x✅✅✅✅✅✅

18:00 Leicester – Southampton 1

18:00 Man. Utd – Norwich 1✅✅✅✅✅✅

18:00 Wolverhampton – Newcastle 12

18:30 Portimonense – Pacos Ferreira 1x✅✅✅✅✅✅

17:00 Cagliari – Milan x2✅✅✅✅✅✅

19:00 Westerlo – Lommel Utd 12✅✅✅✅✅✅

19:30 Bordeaux – Lyon x2✅✅✅✅✅✅

20:00 Lazio – Napoli 1x✅✅✅✅✅✅

20:00 Boavista – Famalicao x2✅✅✅✅✅✅

21:15 Chippa Utd – Maritzburg Utd x✅✅✅✅✅✅

22:00 Amiens – Montpellier x2✅✅✅✅✅✅

22:00 Angers – Nice 1

22:00 Metz – Strasbourg x2

22:00 Nimes – Reims 2

22:00 Toulouse – Stade Brest x2✅✅✅✅✅✅

22:45 Inter – Atalanta 12

23:30 Setubal – Sporting 2✅✅✅✅✅✅

10/1/2020

22:30 Beers. Wilrijk – Roeselare 1

22:00 Benfica – Aves 1✅✅✅✅

20:00 Omonia Nicosia – Pafos 12

22:00 Telstar – Eindhoven 1x✅✅✅✅✅

22:00 Helmond – NAC Breda 2

22:00 Dordrecht – Excelsior x2✅✅✅✅✅

22:00 De Graafschap – Jong Utrecht 1✅✅✅✅✅/+2.5✅✅✅✅✅

22:00 Cambuur – Volendam 1

22:45 Caernarfon – Aberystwyth 1

22:45 Larne – Carrick Rangers 12✅✅✅✅✅

22:45 Coleraine – Crusaders 1x

23:00 Newtown – TNS 2✅✅✅✅✅

23:00 Sheffield Utd – West Ham 1x✅✅✅✅✅

00:15 Moreirense – Porto 2✅✅✅✅✅

9/1/2020

20:30 Trikala – Lamia 2x✅✅✅✅✅ -3.5✅✅✅✅✅

22:00 Barcelona – Atl. Madrid 1x

23:15 Torino – Genoa 1x✅✅✅✅✅

8/1/2020

15:30 Talaea El Gaish – Haras El Hodood x2✅✅✅✅✅✅✅

18:00 Smouha SC – Wadi Degla SC 1

20:00 APOEL – Olympiakos CYP 1✅✅✅✅✅✅✅

20:30 Enppi Club – Ittihad Alex 1x✅✅✅✅✅✅✅

20:30 Black Leopards – Chippa Utd x2✅✅✅✅✅✅✅

20:30 Cape Town City – Amazulu x1✅✅✅✅✅✅✅

20:30 Kaizer Chiefs – Highlands Park 1✅✅✅✅✅✅✅

20:30 Golden Arrows – Baroka 1x✅✅✅✅✅✅✅

20:30 Supersport Utd – Maritzburg Utd 1x✅✅✅✅✅✅✅

20:45 Lyon – Stade Brest 1✅✅✅✅✅✅✅

22:00 Valencia – Real Madrid x2✅✅✅✅✅✅✅

23:00 Leicester – Aston Villa 1

23:05 Lille – Amiens 1✅✅✅✅✅✅✅

23:05 PSG – Saint Etienne 1✅✅✅✅✅✅

7/1/2020

18:00 Servette – Vitesse 2

18:00 Pyramids FC – Ismaily SC x2

18:00 El-Entag-Harby – Al Masry Club x✅✅✅✅✅✅

19:00 Schalke 04 – Sint-Truidense VV 1

20:30 Stellenboosch – Bloemfontein x2✅✅✅✅✅✅

20:30 Polokwane City – Orlando Pirates x2✅✅✅✅✅✅

20:30 Mamelodi Sund. – Bidvest Wits 1x✅✅✅✅✅✅

22:30 OFI Crete – PAOK X2✅✅✅✅✅✅

22:30 Volos NFC – Atromitos x2✅✅✅✅✅✅

23:00 Manchester United – Manchester City X2✅✅✅✅✅✅

23:00 Reims – Strasbourg X2

23:00 Zaragoza – Sporting Gijon 1X✅✅✅✅✅✅

6/1/2020

14:30 Bologna – Fiorentina 1x

17:00 Atalanta – Parma 1

17:00 Juventus – Cagliari 1

17:00 Milan – Sampdoria 1

20:00 Lecce – Udinese x2

20:00 Pafos – Anorthosis 2

21:15 Maccabi Haifa – Maccabi T.Aviv x2

22:45 Napoli – Inter x2

22:55 Rouen – Metz x2

22:55 Arsenal – Leeds 12

5/1/2020

16:00 AEK – Panaitolikos 1✔️✔️✔️✔️g

16:15 Trelissac FC – Marseille 2

17:00 Chelsea – N. Forest 1✔️✔️✔️✔️

17:00 Middlesbrough – Tottenham x2✔️✔️✔️✔️

19:00 Liverpool – Everton 1x✔️✔️✔️✔️

3/1/2020

20:00 Doxa Katokopia – AEL Limassol 2

20:30 Wadi Degla SC – Talaea El Gaish 1x

21:00 Valladolid – Leganes 1x

21:00 Extremadura – Alcorcon x2

21:00 Zaragoza – Sporting Gijon 1x

21:00 Maritzburg Utd – Golden Arrows 1x

22:55 Bordeaux – Le Mans x2

23:00 Sevilla – Athletic Bilbao 12

2/1/2020

15:30 Haras El Hodood – Pyramids FC 2

18:00 Al Masry Club – Smouha SC x2

20:30 Zamalek – Aswan FC 1 ✅✅✅✅

22:45 Derby – Barnsley 1x ✅✅✅✅

22:45 Swansea – Charlton 1 ✅✅✅✅

23:00 Liverpool – Sheffield Utd 1 ✅✅✅✅

1/1/2020

15:30 Brighton – Chelsea x2✅✅✅✅

15:30 Burnley – Aston Villa 1x

15:30 Millwall – Luton 1✅✅✅✅

15:30 Ittihad Alex. – Arab Contr’s 1x

17:30 Penybont – Carmarthen 12

18:00 Newcastle – Leicester 2✅✅✅✅

18:00 Southampton – Tottenham x2

18:00 Watford – Wolverhampton x2

18:00 Birmingham – Wigan 1x

18:00 Bristol City – Brentford x2✅✅✅✅

18:00 Fulham – Reading 12✅✅✅✅

18:00 Huddersfield – Stoke 1x

18:00 Nottingham Forest – Blackburn) 1x✅✅✅✅

18:00 Preston – Middlesbrough 1

18:00 QPR – Cardiff 1x✅✅✅✅

18:00 Sheffield Wed – Hull City 1x

18:00 Ismaily SC – Enppi Club x2✅✅✅✅

18:00 Carrick Rang. – Coleraine 2✅✅✅✅

18:00 Cliftonville – Glenavon 1✅✅✅✅

18:00 Dungannon – Glentoran 2✅✅✅✅

18:00 Linfield – Institute 1✅✅✅✅

18:00 Warrenpoint – Crusaders 2✅✅✅✅

20:15 West Bromwich – Leeds x2✅✅✅✅

20:30 Man. City – Everton 1✅✅✅✅

20:30 Norwich – Crystal Palace x2✅✅✅✅

20:30 West Ham – Bournemouth 1x✅✅✅✅

20:30 Misr Lel Makasa – Al Ahly Cairo 2✅✅✅✅

23:00 Arsenal – Man. Utd x2

7810total visits.